İlahi kitap nedir?

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 21 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    İlahi kitap nedir? konusu ödevden 1000000 aldımm

İlahi kitaplar ; Yüce Allah`ın peygamberlerine gönderdiği vahyin yazılmasıyla meydana gelmiştir. Allah katından peygamberler aracılığı ile insanlara gönderildiği için bu isim verilmiştir.

2. güzel bir ödev yaptım

3. harika süper süper ayyy harika

4. süper bişey bravo ya

5. çok teşekkür ederim çok işime yaradı bu siteyi beğenmiyodum bide...

6. çok iyi ya ama bir yere bakıyorum 4 kitap var bir yyere bakıyorum 5 dogrusu ne ? suhuf ta yazılacakmı ? lütfen cevappp ? :)

7. nolur iyi alayım yaa inş alırım bi 5 :D

8. allahın peygamberlerine gönderdiği yol gösterici kitaplara ilahi kitaplar denir

9. İlah, Allah demektir karşımdaki kişi.İlahi Allah tarafından olandır.İlahi kitap bir tek Kur'an-ı Kerim'dir.Bundan önceki Zebur, Tevrat, İncil, ilahi kitap olma özeliğini kaybetmişlerdir. Çünkü bu kitaplar yazılan koşullara uymayan kişiler tarafından değiştirilmiştir. Yine de bu yazdıkları Kur'an-ı Kerim'e göre acizdir.Lütfen alıntı yaparsanız sitenin ve benim ismimi kaynakçada belirtin veya kurduğunuz sitenin altına alıntıdır diye yazın.

10. Harika bir bilgi Çok tşk İşime çok yaradı

11. teşekkürler sizin sayenizde 100 alacağım

12. müttiş ötesi bu siteyi hazırlayanlara çok tşk ediyorum.Ve allah c.c sizi cennetine alsın diyorum

13. Bir Fenerli olarak çok güzel bir site herkeze tavsiye ederim dualarınıZı Fenerbahçe den eksik etmeyin

14. gerçekten çok güzel bir site çok işime yaradı içinde herşey var dinle ilgili olarak gerçekten çok teşşekkürlerrrrrrrrrrrrrrr

15. çok güzel bir site içinde her şey var çok iyi tuttummmmm bu siteyi

16. başka siteden yaptım ödevimi ama güzelmişşşş

17. çok süper kim yazdıysa ellerine sağlık

18. çooooooook güzel sağ olun tşk

19. çok güzel ama uzun...

20. bu siteyi yapandan allah razı olsun

Bu Sayfayı Paylaş