şevin isminin anlamı nedir

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 1 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    şevin isminin anlamı nedir konusu şevin isminin anlamı nedir
    yada şewin olabilir

şevin kürtçede bir kız ismidir.

şevin in anlamı; geceleri çobanların uyandıkları sabaha yakın vakitdir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Nisan 2015
  2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

şevin kürtçede bir kız ismidir.

şevin in anlamı; geceleri çobanların uyandıkları sabaha yakın vakitdir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Nisan 2015
  3. şevin isminin anlamı şudur:akşam

4. şevin kürtçe kız ismidir

5. tan vakti demek şevin

6. şevin kürtçe bir isimdir anlamı ise akşamdır

7. ben şervin isminin anlamını istedim ama bana şevn in anlamını verdiler ben şervin isminin anlamını biliyorum(ŞERVİN kürtçe bir isimdir ve anlamıda savaşçı kadın, amazon dur)bu arada ismimi çooookkk seviyorum

8. şevin bir kız ismidir anlamı ise çok güzel bi kız olması ve benim sevgiliminde adi şevin :) saygılar şevin umarım her gün bi adım daha sana yaklaşı yorum umarım bu yazımı görür sün

9. Şevin'in gercek anlami sadece Şafakdir. Gecenin tam bittigi an, ve sabahin yeni baslangici ama daha Güneş doğmadan sadece Güneş ışığın varlığı aydinlatir dünyayi.

10. şevin kürtçe kız ismi anlamı ise; çobanın sürüyü gece otlatmaya cıkardığı vakit şafak vaktine yakın bir gece vakti. isim çok güzel ismimi çok seviyorum nadir insanlarda duyuyorum

11. şevin karanlıktır bu yüzdende bana şeva tari derler buyüzdende ismimi sevmiyorum

12. şevin kürtçe bir isimdir ve ben bir ingilizim o yüzden benim adım böyle. burdaki tüm tepkiler doğrudur kesin.

13. benim ismim şevin ismimi coookk seviyorum.ismimin anlamı ise şev:akşam demek in ise:cuma demek ikisini birleştirirsek:cuma akşamı oluyorr.:):):) SEWGİLERİMLE :):):)

14. ah ne güzeldir adım ya :)

15. şevin in anlamı cuma akşamı demektir...adı mıda çok seewiyorum...

16. Sevin ve Savin kürtce Bir isimdir ! Peygamerimizin bir Mara'da Kaldığı Gece ..!
    Aslında gecenın adı Savo ine ama Savin veya Sevin diyiliyor :) <3

17. Şevin isminin anlamı şudur; Şevin şev ve in olarak ikiye ayrılır. Şev ya da Şew bu kelimenin anlamı akşam demektir. İn ise cuma demektir. bu iki kelimeyi birleştirdiğimizde cuma gecesi yani mübarek gece demektir.

18. şevin isminin anlamı :D ŞAFAK VAKTİDİR VE BENİM ADIMDA ŞEVİN YANİİİİ

19. merhaba ben şevin gerçekten adım şevin.Adım ne demek diye baktım bunları buldum ben gecenin sessizliği diye biliyordum.Neyse başka anlamlara da sahipmiş meğersem adım.Adımı öğrenmeme yardımcı olanlara teşekkürler.Saygılarımı ve sevgilerimi sunarım

20. BeniM adımda ŞEVİN ve adımı çok seviyorum anlamı ise: AKŞAM DEMEKTİR ÇÜNKÜ ŞEVİNDEKİ ŞEV YANİ İSMİN KÖKÜ ŞEVDİR BU DA KÜRTÇEDE GECE,AKŞAM ANLAMINDADIR

Bu Sayfayı Paylaş