Balcılar İlköğretim Okulu Bilgileri Taşkent Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 28 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Balcılar İlköğretim Okulu Bilgileri Taşkent Konya konusu Balcılar İlköğretim Okulu Hakkında - Balcılar İlköğretim Okulu Tanıtım - Balcılar İlköğretim Okulu Resimleri - Balcılar İlköğretim Okulu İletişim

Balcılar İlköğretim Okulu Konya Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Balcılar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Balcılar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Balcılar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Balcılar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Balcılar İlköğretim Okulu Vizyonu ve Misyonu:

Balcılar İlköğretim Okulu her öğrencinin iyi bir üst eğitim kurumuna yerleşmesini ve sosyal becerilerini geliştirmesini, toplumsal ve milli değerleri yaşamasını benimsemiştir. Buna göre yapılan çalışmalar için ek kaynak bulunacak aksaklıklar giderilecek,eğitim kalitesinden ödün verilmeyecektir.Kalitemizin ölçüsü orta öğretim kurumlar sınavı ve sosyal kültürel alanda alınan başarılardır. Ülkemize, en kaliteli öğrencileri Balcılar İlköğretim Okulu kazandıracak ve en başarılı ilköğretim okulları arasında yerini alacaktır.

Çağdaşlığın, teknolojinin, toplumsal yardımlaşmanın, milli değerlerin egemen olmasını sağlayacak, toplumun gelişmesine katkıda bulunacak ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirecektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için, Balcılar İlköğretim Okulu bugün ulaştığı düzeyi aşarak eğitimde mükemmelliği ölçü alan eğitim kurumu olacaktır.

Balcılar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BALCILAR İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: BALCILAR KASABASI
    Telefon Numarası: 3324925003
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi: balcilarioo@hotmail.com
    Web Adresi: - balcilario.orgfree.com

Balcılar İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş