Bilgisayardan Program Nasıl Kaldırılır Resimli Anlatım

'Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Bilgisayardan Program Nasıl Kaldırılır Resimli Anlatım konusu Bilgisayardan Program Kaldırma ?
    Bilgisayardan Program Nasıl Kaldırılır ?

Bilgisayarınızdaki kurulu programları bilgisayarınızdan 4 adımda kaldırabilirsiniz.

1)BAŞLAT tıklayın
    2) DENETİM MASASINA gidin.

3)Denetim masasında PROGRAM EKLE/KALDIR a tıklayın.

4)Çıkan listeden istediğiniz programı seçin ve KALDIR a tıklayın.

2. ben tamamen kaldırmak istiyorum fakat sadece değiştir var?

3. Eylül

Eylül Site Yetkilisi Editör

4. benim kaldırmak istediğim program denetim masasında yok C de de yok ama bilgisayarada program var :) nasıl kaldıra bilirim

5. allah razı olsun media finder die bi velet vardı kaldırdım çok saol

6. ben AKINSOFT programını yükledim şimdide silemiyorum bilgisayarım çok yavaşladı ne yapmam lazım

7. arkadaslar ben c.s 1.6 ındırdım ve programlardan kaldıramıorm kaldır'a tıklıorm pc oyle aynı sekılde duruyor ne yapmam lzm acılen ?

8. gerçekten çok teşekkür ederim çok yararlı oldu bana eType diye bi program indirdim onu kaldırmama silmeme çok yardımcı oldu çok teşekkürler :D

9. allah razı olsun yaa hakaten neti kurtardım ne muradınız varsa grçkleşir inşallah tuttuğnz altın olsun

10. Bu media finderi kaldırdırm ama hala bilgisayarda duruyo nasıl yapcam denetim masasında yok

11. düfülüs nasıl kaldırılır

12. internetten bir pogramindirdim vindovs 8 özellikleri diye sonra bilgisayyar açılp kapandıgında agıng yazısı çıkıyor beyaz ekranda bunu nasıl silerim ekle kaldırda yok

13. allah razı olsu yaa valla bak cınım

14. ben pc ye program ındırdım sonra pc kurarken iptal ettim ve programı kaldırdım fakat su an program pc de ve silemıyorum ayrıyeten ınternetede baglanamıyorumm nolur bana yardım edinnnn nasıl kaldırıcamm

15. lütfen yardım edin. euro truck yüklemiştim kaldıracağım fakat,denetim masasında programlarda onun adı yok olsa kaldıracağım ama yok. oysa bilgisayarda yüklü bu program

Bu Sayfayı Paylaş