Evde Silgi Nasıl Yapılır ?

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Gönül tarafından 24 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. Gönül

Gönül Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Evde Silgi Nasıl Yapılır ? konusu Silgim Kayboldu ve Kolay Bir Silgi Yapmak İstiyorum . Kolay ve Kısa sürede Yapabileceğim Bir Silgi Olmalı . Nasıl Yapabilirm ? :S

2. evde nasıl silgi yapılır?

3. kaplanos285

kaplanos285 Yeni Üye

biriken silgi tozlarınızı alın ve saklayın sonra bu silgi tozları iyice birikince yapıştırıcıyı üstüne dökün ve top haline getirip kurumasına bekleyin sonra silginiz hazırrrrrrrrrrr!!!!

4. lastikleri yapıştırın(top halinde)silginizhazır(yalnız çok iyi silmeyebilir)

5. son iki kişi saçma cevaplar vermiş benim yeterince silgim var ama kendimde yapmak istiyorum lütfen yardım edin

6. benim ihtiyacım var silgiye. ödevim var nolur silgi nasıl yapılır

7. Gönül

Gönül Üye

Bende öğrendim ki silgi o kadar çabuk yapılmıyor. En iyisi kırtasiyeye gitmek :D

8. benim teknoloji ödevim için silgi yapmam gerek lütfen bilen biri söylesinnnnn....
    Yoksa bu kadar kolay bi dersten 0 lıcammmm.

9. ekmeği alın ve silin en iyisi bu arkadaşlar yoksa yazılarınızı silemezsiniz (ekmeğin için olucak)

:) :) :) :D

10. nasıl yhaa yazık günah ekmeqi niye silionus??? :):)

11. gidin yeni bir tane alın

12. silgilerini sildikten sonra onu biriktirip içine yapıştırıcı dök ve kurumasını bekle işte oldu
    :))))))))

13. ya ben silgi koleksiyonu yapıyom.ya söyleyinde hep para harcamıyım değşik silgiler yapim.noluuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrr. :)

14. en iyisi sıvı düzeltici ile kullanın

15. en iyisi yazzıyı yıkamaktır:)
    :):)

16. Gönül

Gönül Üye

Yazı yıkanınca olmuyor. Ekmek sürünce oluyor.Bayatlamış , küflü bir ekmeğiniz varsa silgi olarak kullanabilirsiniz.Çöpe atmaktan iyidir :)

17. la üff git al işte eskitirsin silgi az hocaya dersin hocam ben yaptım inanmazsa da kafasına atar sanki bir reflex gibi müdürün odasına koşar ve gerkli yerleri imzalarsın...
    Sorun çözüldü :)

18. ekmeğe öyle yapmayın

19. ilk önce elinizi iyice pastel boya sürün #renkler#}mavi yesil \\kırmızı sonra daha önönceden birikmiş olan silgi tozlarını alın uho sürü iyice yoğurun elinizdeki pastel boyaların silgiye gecmiş olduğunu göreceksiniz bayanlar eğer istorsanız silginize parhüm sıkın daha güzel olur ve işleminizbitince #1 gün bekleyin \\\holllaaaa silginiz hazır

20. ya benim bildiğim silginin üzerine su doldurup yapıştırıcı döküp dolaba koyuyoruz ama emin değilim

Bu Sayfayı Paylaş