Facebook Nasıl Açılır - Facebook Hesabı Açma Resimli Anlatım

'İnternet ve Network' forumunda Mavi_inci tarafından 16 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Facebook Nasıl Açılır - Facebook Hesabı Açma Resimli Anlatım konusu Facebook Nasıl Açılır - Facebook Hesabı Açma Resimli Anlatım

En Çok Sorulan Sorulardan Biri Facebook Nasıl Açılır. Öncelikle http://www.facebook.com adresine giriyoruz. Karşımızda Faceebok ana sayfası

Nasıl açıyoruz : Facebook kayıtlı üyeysek Sayfadaki E Posta Kısmına mail adresimizi Şifre kısmınada Şifremizi yazıyoruz ve Giriş Yap Diyoruz.

Kayıtlı Üye değilsek Üst Kısmı boş bırakıp altta olan bölümleri (aşağıdaki resimde qösterildiği gibi) doldurup Kaydol Diyoruz.

Gerekli alanları doldurup kaydol dedikten sonra karşımıza facebook kayıt sayfaları doldurun (Bunlar kişisel bilgileriniz ) ve kayıt işlemini tamamlayın.

Önemli Not : Facebook'a kayıt olmak için mail adresinizin olması ve belirli bir yaşta olmanız ( yada doğum tarihinizi ona göre ayarlamak ) şart.

Alıntı

2. ya olmuyo ne biçim ya

3. mail adresi olmadan giriş yapamıyrm

4. beeeeennnnddeeeeeeeeee facem olsun istiyorum

5. olmuyo nolur yardım etseniz

6. fesbuk hesabı nasıl açılır

7. benimde facebook sayfam olsun istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

8. yaaa ama benimde olmuyoooooo

9. yaaa açamıyom offffff

10. banane ben de fecebook um olsun istiyorum ama hi işe yaramıya yyyyyyaaaaaaaaaaaaaaa !!!SİNİRLERİM BOZULDU!!!

11. olmuyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

12. Benim warrr....................

13. bende yapamadim yardimmmmm.......

14. OLUYO BEN SİZE ANLATAYIM İLK GOGLEYE FACEBOOK diyoruz sonra altındaki boşlukları doldurun kayıt deyinfotoğraf çekin olsun bitsin arkadaş yüklemeyi unutmayın haaaaaaa

15. valla benm zaten var sizin yokmu

16. olmuyo üfffffffffffffffff

17. facebook nasıl açılıyo yha

18. olmuyooooooooooo deniye deniye delireceğim

19. yaaaaaaaaaaa bir türlü açılmıyor ben de bir facem olsun isyiyom yaaaa

20. yaşınızı 1990 diye gösterin olur.

Bu Sayfayı Paylaş